Trochu

o nás

Spravte prvý krok
My spravíme ten zvyšok.

Sme dvaja kamaráti Jaro a Jano, spolužiaci zo strednej školy, ktorý sa po rokoch stretli v správnom čase a na správnom mieste. Ján sa venoval v Prahe investíciám do startupov a po návrate na Slovensko založil účtovnú firmu a Coworking Pekáreň v Revúcej. Jaroslav pracuje dlhodobo v Bavorsku, v Mníchove, kde sa doučil miestnu daňovú legislatívu a začal so spracovaním daňových priznaní najprv pre okruh kamarátov a známych.

 

Spoločnými silami vznikla firma MámNáeok, ktorá sa rýchlo prehupla z desiatok do stoviek klientov ročne.

Jarkova manželka Inka si doštudovala oblasť rakúskej legislatívy a rozšírila tak portfólio služieb o rakúske dane a rodinné prídavky. Okrem nás troch spolupracujeme s právničkou zapísanou v daňovej komore v Nemecku pani Timeou Tobiášovou, účtovníčkou Zuzanou a novou kolegyňou pre oblasť zákazníckej podpory Zuzkou Čellárovou.

Sme malá firma a o to viac si vážime každú klientku, každého klienta. Počas marcovej sezóny pracujeme po večeroch, víkendoch a niekedy aj po nociach. Držíme nízke ceny, aby klienti ani na minútu neváhali či sa ku nám vrátia aj budúci rok.

Sme presvedčení, že keď v Európskej únii pracujeme, mali by sme sebavedome európske práva aj užívať.

Preto sme sa rozhodli založiť portál MámNárok.sk.

 

Tešíme sa na spoluprácu.

 

Jaroslav, Inka, Zuzka a Ján.

Spoznajte nás

Neskrývame sa za anonymné spoločnosti ani korporácie. Za našou prácou si stojíme.

Jaroslav Brezina

Daňový Konzultant Nemecko

Jaroslav pracuje na letisku v Mníchove a popri práci sa intenzívne vzdeláva v oblasti daňovej legislatívy. Keďže si dokázal efektívne vyriešiť vlastné otázky v Nemeckej legislatíve, zistil, že mnoho ľudí takto prichádza o svoje peniaze. Jeho poslanie pomôcť sebe a svojej rodine sa tak stalo podnikaním v oblasti daňovej legislatívy.

Ján Lopušek

Sales

Ján pracoval v Prahe v oblasti investícií do startupov. Pred Covidom sa vrátil na Slovensko a založil Coworking Pekáreň v Revúcej, kde dnes máme sídlo. Oblasť daňovej pomoci pracujúcim v zahraničí vníma ako dôležitú misiu proti nerovnomerne distribuovaným informáciám. Každý má nárok na svoje peniaze, ale nie každý o tom vie, nerozumie tomu, alebo nemá čas to skúmať.

Ingrid Brezinová

Daňový Konzultant Rakúsko

Ingrid, resp. Inka je našim najusmiatejším členom týmu. Rada Vás vyspovedá a pomôže v oblasti rodinných prídavkov, alebo pripraví spracovanie daňového priznania v Rakúsku. Vďaka tomu že rýchlo rozpráva vás dokáže rozosmiať niekoľkokrát za minútu.

Zuzana Vachová

Účtovníctvo

Zuzka je ekonomická hlava našej firemnej rodiny v oblasti Slovenskej legislatívy daňových priznaní a nášho vlastného účtovníctva. Bez nej by naša firma nebola takou skvelou, aká je

Zuzana Čellárová

Zákaznícka podpora

Zuzka je puntičkárka ktorá má rada presnosť a dochvíľnosť a toto na nej milujeme! Pri našom raste za posledné tri roky sme potrebovali posilniť tím o človeka ako ona, ktorá nám pomôže spracovať administratívu